Конкурс читання творів Шевченка
5-В клас
Учні 5-В класу пригадали основні факти з життя та творчості Тараса Шевченка, згадували відомі твори та знаходили їх у чайнворді , відгадували кросворд. Потім разом створили портрет Кобзаря. На завершення осучаснили Тараса Шевченка та створили сторінку у Фейсбуці.
5-Б клас
Сьогодні з 5-б доєдналися до святкування 210 років від дня народження Т.Шевченка, провели гру “Битва за Кобзаря”: малювали портрети, розгадували вікторину, конструювали прислів’я, створювали власні поезії.
Цікавинки з життя Великого Кобзаря були проведені 07.03 на 7 уроці для всіх 6 і 7 класів Струк Н.Д.
5-A клас
6-Г клас
Ви теж пам’ятаєте усі ті шкільні відзначення днів народжень відомих людей? Оті скорботливі промови зі сцени, на столі свічка горить, говорять ведучі з трагізмом в голосі… Я пам’ятаю! Але! З таких заходів ото й усе, що я пам’ятаю!
Не хочу, аби мої учні теж так вчились! Тому ми не пройшли повз дня народження Тараса Григоровича. Зробили це по-своєму, як і годиться нашому 6-Г.
Ми побували на “Party в Кобзаря”. Напередодні діти отримали запрошення. Обов’язковою умовою участі було виготовлення святкового ковпака у тематиці вечірки. Тут мої учні вже креативили… На вечірці ми допомагали систематизувати події і факти про письменника, бо таки людині 210 років. З цим упорались на відмінно! У кращих традиціях вечірок до дня народження ми переглядали відео про іменинника, слухали сучасні хіти на слова поета, грали в тематичні ігри. Кожен отримав по шматочку тортика (теж особливого) від Кобзаря. Було весело і ДУЖЕ ПІЗНАВАЛЬНО!
З чим пішли мої учні зі свята:
- із розумінням того, що не святі горщики ліплять;
- із захватом від цікавинок з біографії Кобзаря;
- із потужною мотивацією розвивати власні таланти;
- із переконанням, що ким би ти не був, перш за все, ТИ — ЛЮДИНА, зі своїми плюсами ті мінусами, слабкостями і бажаннями.
Уже порахували діти мої, що на момент святкування 215 років Тарасові Григоровичу, вони будуть в 11 класі! Маємо грандіозні плани!
8-Г клас
Кажуть, поезія — це загущеність думки й почуття. Іван Франко назвав поезію “кристалізацією” життя. Вона допомагає у складні часи, прикрашає наші будні, виховує смаки. Немає відповіді на питання, у чому секрет поетичних чарів.
До Дня поезії в Шевченківські дні було проведено учнями 8-Г класу і вчителькою української мови та літератури Березняк Людмилою Олексіївною театралізований захід “Пророчий голос Кобзаря”. Діти читали вірші Тараса Шевченка і про Шевченка, у яких було минуле і проєкція на майбутнє. Яким мудрим і далекоглядним був Кобзар!
Навіть ті глядачі, які говорили: “Не люблю віршів всіляких поетів,” — затамувавши подих, слухали читання юних акторів, бо поезія — мелодія душі.
Учні читали вірші Ліни Костенко, якій сьогодні виповнилося 94 роки. Саме Ліні Василівні належить влучне визначення: “Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі”.
9-А клас
Інфрмаційно-поетичний марафон. Брус Л. Д. і 9-А в початковій школі.